OCC MÜHENDİSLİK

OCC Mühendislik, konut teknolojisi alanında, Avrupa'nın önde gelen armatür, regülatör ve sistem üreticilerinden biri olan Oventrop ürünlerini sunmaktan gurur duyar.

OCC Mühendislik, portföyünde barındırdığı Oventrop'un zengin ürün kategorisi ile yapı hizmetleri endüstrisinin tüm sektörleri için ekonomik ve enerji tasarruflu vanalar, kontrolörler ve diğer bileşenleri tek elden sunmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

OVENTROP

Oventrop 1851 yılında Arnold Oventrop tarafından kurulan pirinç ve bronz parça üretimi yapan fabrikayla faaliyetlerine başlamıştır. 160 yılı aşan geçmişe sahip Oventrop'un bugün Olsberg ve Brilon'daki iki fabrikası ve buralarda görev yapan toplam 1000 çalışanı vardır. Şirket; ısıtma, sıhhi tesisat ve sanayi alanlarına yönelik 4.000 den fazla ürün ile geniş bir ürün programını arz etmektedir. Oventrop ürün programı dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulur.


Oventrop, konut teknolojisi alanında, Avrupa'nın önde gelen armatür, regülatör ve sistem üreticilerinden birisidir. Şirket kendisini toptancıların, tesisatçıların, projecilerin ve sanayinin çözüm ortağı olarak görmektedir.

Oventrop'un hedefi, pazardaki iş ortaklarına uzun vadede yüksek fayda sunabilmektir.

Açık Günler

Pazartesi - Cuma
08:30 - 18:00

Cumartesi - Pazar
Kapalı

Adres

OCC Mühendislik San. ve Tic. Ltd.Şti.
Kurtköy Mah. Kuzuluk Sok. No:11B
Pendik - İstanbul
mail@occmuhendislik.com.tr

Telefon / Fax

Tel: +90 (216) 427 43 56
Fax: +90 (216) 427 43 57